Üllatus karp

Saadavus:

Saaremaa, Kuressaare

Karp keelele, meelele, silmale.
Pudel vahuveini Chateau de Champteloup Cremant de Loire 12% 75cl (Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada Teie tervist .Prantsuse vahuvein, hele kahvatukollane, kergelt roheka helgiga. Mullid on peened ja püsivad. Maitselt kuiv, tasakaalus ja kestev. Suurepärane aperitiiv. Sobilik lihtsate kergete roogade juurde, suupistevalikud või iseseisva seltskonnajoogina.
Serveerida: 6-8° C juures.)
Kaks erinevat juustu – valgehallitus juust ja kõva juust.
Sobilik juustumoos.
Üks kobar viinamarju.
Suu teeb magusaks Hamlet Excellent kommikarp 125 g.
Lilledena kasutatud uinuvaid roose, eukalüpti ja kipslille.
Karbi juurde on lisatud tasuta kaart, millele saab lisada meeldivad soovid.
Kui soovid seades kasutada teist värvi õisi, anna meile sellest erisoovide lahtris teada. Pilt on illustratiivne.

Uinuvad roosid on suurepärane võimalus lukustada mälestusi. Selliseid roose on võimalik säilitada toatingimustes kuni 5 aastat!
Tegemist on Ecuadori päritolu 100% päris õitega, mis ei ole tehtud ei siidist ega muust taolisest materjalist. Need õied on asetatud glütseriinilahusesse, mis eemaldab õielt niiskuse ja asendab selle glütseriiniga. Mõne päeva pärast saabki spetsiaalse tehnoloogia abil valminud õit nimetada uinuvaks roosiks.
Roosid ei vaja mitte mingit hooldust. Roose ei tasu kasta ega päikese käes hoida, sest nad ei vaja vett ega valgust. Proovi õisi ka mitte katsuda, nad on õrnad ja võivad katki minna.
Lillede juurde saab lisada tasuta kaardi, millele saate õnnesoovid kirjutada.

This field can't be Empty
This field can't be Empty

Hind: 107.00